See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förpackningsmaterial för matdistribution 2023 (VästUpp)
Beskrivning: Förpackningsmaterial för matdistribution till samtliga kommuner inom samarbetet Väst-upp, ytterligare information framgår av förfrågningsunderlaget
Intern identifierare: KA 2023/000848
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44618100 Lätta förpackningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Obligatoriska krav
Beskrivning: Enligt förfrågningsunderlag
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kvalificering
Beskrivning: Engångsförpackningar för matdistribution till kommuner inom Västupp