2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skyltar 2024
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ramavtal för inom- och utomhusskyltar, entréskyltar, hänvisningsskyltar inklusive stolpar och stolpfästen, fönsterfolie, namn och dörrskyltar, hisskyltar, hänvisningsskyltar, våningstavlor, skyltskåp, informationsskyltar, namnbrickor.
Intern identifierare: 214/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34928472 Skyltar
Ytterligare klassificering (cpv): 31523000 Upplysta skyltar och namnskyltar, 31523100 Neonreklamskyltar, 31523200 Permanenta informationsskyltar, 34928470 Skyltning, 34928471 Skyltmaterial, 39174000 Butiksskyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Skyltar 2024