2. Förfarande
Förfarande
Titel: Försäkringsupphandling kommunförsäkring
Beskrivning: Upphandling kommunförsäkring
Intern identifierare: 25/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 66510000 Försäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000