711332-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – Ultraljudsaspirator för leverkirurgi
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUltraljudsaspirator för leverkirurgi
BeskrivningKarolinska Universitetssjukhuset (Karolinska) inbjuder er att lämna anbud på upphandlingen Ultraljudsaspirator för leverkirurgi.
Intern identifierareK 2024-8398
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelMTU
BeskrivningUpphandling av ultraljudsaspirator för leverkirurgi.
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelUtvärdering