Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Extraktion av osteocyntesmaterial
Referensnummer: RFI 2022-O002897
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85100000 Hälsovårdstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta är en RFI för en kommande upphandling av Extraktion av osteocyntesmaterial inom specialiserad dagsjukvård i syfte att via en kösatsning förbättra uppkomna kötider.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Detta är ingen upphandling, detta är en RFI för en kommande upphandling av Extraktion av osteocyntesmaterial inom specialiserad dagsjukvård i syfte att via en kösatsning förbättra uppkomna kötider.