711486-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Parkeringstjänster – TI 2022-1145 Digitala P-appar Södertälje Kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2022-1145 Digitala P-appar Södertälje Kommun
BeskrivningMobilbaserad tjänst, p-app, parkeringsapp för att erlägga kostnadsneutral avgift för parkering i Södertälje kommun,
Intern identifierare23/49
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 63712400 Parkeringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 34926000 Parkeringsledningssystem, 38730000 Parkeringsmätare, 48217000 Programvara för transaktionsbehandling, 98351000 Parkeringsförvaltning, 98351100 Bilparkeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000