2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trygghetslarm och nyckelfria lås för SÄBO
Beskrivning: Strömstads kommun inbjuder leverantörer att ansöka om att delta i upphandling avseende Trygghetslarm och nyckelfria lås för SÄBO. Upphandlingen genomförs genom förhandlat förfarande med föregående annonsering.
Intern identifierare: SN/2023-0219
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 35121700 Larmsystem, 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000