2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal konsulttjänster miljöbedömning och miljökonsekvensbeskrivning
Beskrivning: Stenungsunds kommun bjuder in intresserade leverantörer till anbudsgivning i ramavtalsupphandling som avser konsulttjänster för miljöbedömning och miljökonsekvensbeskrivning.
Intern identifierare: 2023-1249
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000