2. Förfarande
Förfarande
Titel: Proneurotensin-kit
Beskrivning: Upphandling av proneurotensin kit
Intern identifierare: V2024/2138
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000