712158-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av precisionsutrustning – Full service agreement for a electron microscope Hitachi 3300FS
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFull service agreement for a electron microscope Hitachi 3300FS
BeskrivningAnnual service contract for a Hitachi 3300FS, including replacement of the emitter if needed.
Intern identifierareV 2025/2690
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50430000 Reparation och underhåll av precisionsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 38511000 Elektronmikroskop, 51430000 Installation av laboratorieutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFull service agreement for a electron microscope Hitachi 3300FS