Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 03200000 Spannmål, potatis, grönsaker, frukt och nötter, 03210000 Spannmål och potatis, 03212000 Potatis och torkade grönsaker, 03212100 Potatis, 15300000 Frukt, grönsaker och liknande produkter, 15310000 Potatis och potatisprodukter
Leveransplats
Del av land (NUTS): Kalmar län (SE213)
Land: Sverige
Värde