2. Förfarande
Förfarande
Titel: Krislådor
Beskrivning: Krislådor, se upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Se upphandlingsdokument.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Se upphandlingsdokument