2. Förfarande
Förfarande
Titel: Support, underhåll och konsulttjänster Iipax archive
Beskrivning: Upphandlingen avser support, underhåll och konsulttjänster avseende Iipax Archive.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109765:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72252000 Dataarkivering, 72253200 Stödtjänster för system, 72261000 Stödtjänster för programvara, 72262000 Utveckling av programvara, 72266000 Programkonsulttjänster, 72267100 Underhåll av IT-programvara