712297-2024 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – Flexibla endoskop flergångs
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFlexibla endoskop flergångs
Beskrivningflexibla flergångs gastero entero skop samt flexibla flergångs uretäroskop och cystoskop.
Intern identifierareRS 2024-02650
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelMall VGR Anbudsinbjudan och avtal (4) (1) (2)