712329-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning och renhållning – Städtjänster Sälen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster Sälen
BeskrivningUpphandlingen avser städtjänster för Region Dalarnas verksamheter vid Sälens Vårdcentral och tre mottagningar utlokaliserade på fjället.
Intern identifierareSN 2024/159
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelUpphandlingsdokument MT
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelUpphandlingsdokument MT (2)