See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Presentkort
Beskrivning: Lunds kommun ska upphandla presentkort. Uppdraget omfattar ramavtal avseende digitala och fysiska presentkort för minnes- och personalgåvor för inlösning i leverantörens webbportal eller i fysiska butiker. Med presentkort avses ett värdebevis som har ett på förhand bestämt penningvärde som kan användas för att välja produkter eller upplevelser. Med presentkort avses inte presentkort som kan bytas mot pengar.
Intern identifierare: KS 2024/0071
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör
Ytterligare klassificering (cpv): 18300000 Klädesplagg, 18500000 Smycken, klockor o. d., 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster, 55900000 Detaljhandelstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandlingsdokument