2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vårdförsäkring till Lumire
Beskrivning: Upphandlingen avser Luleå miljöresurs behov av vårdförsäkring för sin anställda.
Intern identifierare: KLF 2025/1452
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66512200 Sjukförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Vårdförsäkring till Lumire