2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobiltelefoner och övriga telefoner med tillbehör
Beskrivning: Mobiltelefoner och övriga telefoner med tillbehör
Intern identifierare: 812/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32550000 Telefonutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000