712662-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Parkeringsförvaltning – Parkeringsövervakning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelParkeringsövervakning
BeskrivningUppdraget omfattar parkeringsövervakning på allmänt upplåten plats i Nacka kommun.
Intern identifierareNTN-2024-00173
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98351000 Parkeringsförvaltning
Ytterligare klassificering (cpv): 98351110 Tjänster utförda av parkeringsvakter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareParkeringsövervakning