71273-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Senior Byggledare och rådgivare inriktning betong inom Program Mälarbanan
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSenior Byggledare och rådgivare inriktning betong inom Program Mälarbanan
Beskrivning1 resurskonsult som senior Byggledare inriktning betong Mälarbanan
Intern identifierareKOM-419393
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Beskrivning1 resurskonsult som senior Byggledare inriktning betong
Intern identifierareSenior Byggledare och rådgivare inriktning betong inom Program Mälarbanan