712751-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Larmsystem – Trygghetslarm ordinärt boende
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTrygghetslarm ordinärt boende
BeskrivningTrygghetslarm ordinärt boende.
Intern identifierareVOF 776/24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 35121700 Larmsystem
Ytterligare klassificering (cpv): 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning, 35120000 Bevaknings- och säkerhetssystem, 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38820000 Utrustning för fjärrkontroll, 38822000 Fjärrstyrda larmanordningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTrygghetslarm ordinärt boende