2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster - Säkerhetssystem Sunderbyskolan & Hammarens fsk : detaljprojektering
Beskrivning: Den här upphandlingen avser ett avrop från avtalsområdet: Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster, delområde Projektering EL - Tele. Uppdraget omfattar att utreda in- och utvändig status i befintliga byggnader samt utreda omfattning av befintligt passersystem och integrering i det nya.
Intern identifierare: KLF 2024/1845
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Avrop Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster - Säkerhetssystem Sunderbyskolan & Hammarens fsk : detaljprojektering