See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förlängning av förvaltningsavtal för Trafikförvaltningens data warehouse (SLBIW) för att säkerställa fortsatt support och underhåll
Beskrivning: Förlängning av förvaltningsavtal för Trafikförvaltningens data warehouse (SLBIW) för att säkerställa fortsatt support och underhåll.
Intern identifierare: SL 2016-0387
Föremålet för upphandlingen
Huvudklassificering (cpv): 72260000 Programrelaterade tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000