2. Förfarande
Förfarande
Titel: Maskiner för sandupptagning och underhållssopning
Beskrivning: Upphandlingen avser upphandling av maskiner för sandupptagning och underhållssopning för Järfälla kommun
Intern identifierare: Ten 2023/567
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90610000 Gaturenhållning och gatsopning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del