713070-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Prenumerationstjänster – Prenumerationstjänst
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPrenumerationstjänst
BeskrivningMyndighetens behov av prenumerationstjänst
Intern identifierare2025-2456
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79980000 Prenumerationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKrav på tjänst
BeskrivningPrenumerationstjänster
Intern identifierare1661342-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKrav på anbudet
BeskrivningAnges i upphandlingsdokumentet
Intern identifierare1661344-1