713112-2023 - ÄndringSverige-Södertälje: Övervakningskameror
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2023-1150 Övervakningskameror Hölö Skola
Referensnummer: 23/121
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35125300 Övervakningskameror
II.1.4.
Kort beskrivning
I entreprenörens åtagande ingår det för detta projekt, leverans av materiel, installation, dokumentation och driftsättning av system åt Telge Fastigheter inom Södertälje Kommun.
Telge Fastigheter AB har för avsikt att installera ett eget bildöverföringssystem
med TV-övervakningssystem Hölöskolan i Södertälje Kommun. Systemlösning
ska vara 100% kompatibelt med TF´s redan befintliga kameraplattform NUUO
dit nyinstallationer ska anslutas mot.