2. Förfarande
Förfarande
Titel: Storköksutrustning
Beskrivning: Upphandlingen avser köp av storköksutrustning t.ex. diskmaskiner, kokgrytor, värmeskåp m.m. I uppdraget ingår även installation och reparation under garantitiden.
Intern identifierare: 2025-00337
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
Ytterligare klassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000