713470-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning – Fleet Management inklusive digitala körjournaler
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFleet Management inklusive digitala körjournaler
BeskrivningUppdraget omfattar ett komplett fungerande system för digitala körjournaler inklusive utrustning, mjukvara, licensavgifter, service, garanti och övriga tjänster.
Intern identifierare25/72
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerella krav
Intern identifierare1767235-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelObligatoriska krav
Intern identifierare1798200-1