713554-2023 - ÄndringSverige-Ängelholm: Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Arkitekttjänster - DIS
Referensnummer: KS 2021/99
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
DISet omfattar arkitekttjänster för Ängelholms kommun, AB Ängelholmshem och AB Ängelholmslokaler med förutsättningar enligt administrativa föreskrifter.