713575-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Glasmästeritjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelGlasmästeritjänster
BeskrivningUpphandlingen avser Ronneby kommun, Ronneby Miljö och teknik AB, Ronnebyhus AB och Ronneby industrifastigheter behov av Glasmästeritjänster inklusive material för akut och löpande underhålls- och ändringsarbeten.
Intern identifierare25/49
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45441000 Glassättning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningGlasmästeritjänster inklusive erforderligt material för löpande reparations- och underhållsarbeten.
Intern identifierare1714011-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerella krav
Intern identifierare1714012-1