713735-2024 - Resultat
Sverige – Installation av styr- och reglersystem – Hantverkstjänster - Styr och övervakning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHantverkstjänster - Styr och övervakning
BeskrivningRamavtalet syftar till att ge Aneby kommun möjlighet att avropa hantverkstjänster inom området Styr och övervakning.
Intern identifierareKS2023/127
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 51900000 Installation av styr- och reglersystem
Ytterligare klassificering (cpv): 45259000 Reparation och underhåll av anläggningar, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45315000 Elektriska installationer av värme och övrig elektrisk utrustning för byggnader, 50710000 Reparation och underhåll av elektrisk och maskinteknisk utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelHantverkstjänster - Styr och regler