713875-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Konsulthjälp för framtagande av vägplan
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulthjälp för framtagande av vägplan
BeskrivningEnligt upphandlingsdokumenten.
Intern identifierareKS 2025/485
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000