713914-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Vacuum chambers and NEG coating
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVacuum chambers and NEG coating
BeskrivningProcurement of Vacuum chambersand NEG coating to be used within the MAX IV Laboratory, Lund University.
Intern identifierareV 2025/945
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningProcurement of Vacuum chambers and NEG coating to be used within the MAX IV Laboratory, Lund University.
Intern identifierareVacuum chambers and NEG coating