2. Förfarande
Förfarande
Titel: *Hearing bevakningstjänster
Beskrivning: Inbjudan till hearing avseende bevakningstjänster så som: - Rondering - Utryckning - Parkeringsövervakning vid behov - Övriga tjänster - Ordningsvakt-tjänster vid behov
Intern identifierare: 24/1043
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster