See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ultraljud till medicinkliniken/hjärtmottagningen på CSK
Beskrivning: Ultraljud till medicinkliniken/hjärtmottagningen på CSK
Intern identifierare: 2023-O001123
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000