See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brandskyddsutbildning
Beskrivning: Upphandling av brandskyddsutbildning
Intern identifierare: RS 2024-02869
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 80330000 Säkerhetsutbildning, 80511000 Personalutbildning, 80550000 Säkerhetsövningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal (4) (1) (2)