714059-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kemiska produkter – Upphandling av kemikalier till undervisningen i grund - och gymnasieskolor, Stockholms stad
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av kemikalier till undervisningen i grund - och gymnasieskolor, Stockholms stad
Beskrivning: Kemikalier för undervisningsbruk till grund- och gymnasieskolor i Stockholms stad
Intern identifierare: UTBF 2024/3240
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling av kemikalier till undervisningen i grund - och gymnasieskolor, Stockholms stad