714128-2023 - ResultatSverige-Härnösand: Bildskärmar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Informationsskärmar och IP-TV
Referensnummer: 23-IU-60
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30231300 Bildskärmar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser informationsskärmar och IP-TV. Projektering, installation, applikationsdrift och utbildning inom
området.
Upphandlingsföremål
Denna upphandling omfattar köp av Informationsskärmar och patient-tv enligt beskrivning i Kravspecifikation och Mall för upphandlingskontrakt.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
32351200 Skärmar, 80500000 Utbildningstjänster, 92224000 Digital-tv, 92300000 Underhållningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen