2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av rådgivnings- och analytikertjänster.
Beskrivning: Riksrevisionen har behov av analys- och rådgivningstjänster utvecklade av experter inom hela det område som faller under it och digitalisering, från strategisk via taktisk till operativ nivå
Föregående meddelande: 003219-2023
Intern identifierare: Dnr 2.3.2-2022-1235
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell