6720 Installation av membrane aerated biofilm reactor
Referensnummer: 23/00923
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45232430 Vattenrening
II.1.4.
Kort beskrivning
Entreprenören ska designa, tillverka, leverera, installera och driftsätta ett komplett MABR-system, inklusive alla nödvändiga tillbehör, i de tre parallella linjerna i aktivslamblock G4. MABR-systemet ska bestå av gaspermeabelt hålfibermembran, vertikalt riktade, fixerade i toppen och botten.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45223100 Montering av metallkonstruktioner, 45240000 Anläggningsarbete för vattenprojekt, 51000000 Installation (utom programvara), 51100000 Installation av elektrisk och maskinteknisk utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen