See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal med konsortium av experter inom animalieproduktion
Beskrivning: RISE upphandlar ramavtal med konsortium av experter, eller enskilda företag med adekvata resurser, inom animalieproduktion för att jobba tillsammans med Kunskapsnavet.
Intern identifierare: 23/28
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77100000 Jordbrukstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 73210000 Forskningsrådgivning, 77110000 Tjänster förknippade med jordbruksproduktion
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: RISE upphandlar experter inom animalieproduktion.
Huvudklassificering (cpv): 77110000 Tjänster förknippade med jordbruksproduktion
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Animalietjänster
Beskrivning: RISE upphandlar experter inom animalieproduktion