Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71318100 Ljustekniska tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor, 32342400 Ljudanordningar, 92300000 Underhållningstjänster, 92370000 Ljudteknikertjänster
Leveransplats
Del av land (NUTS): Södermanlands län (SE122)
Land: Sverige
Kompletterande information: Katrineholms kommun