2. Förfarande
Förfarande
Titel: Personligt Ombud för personer med psykisk funktionsnedsättning
Beskrivning: Upphandlingen avser Personliga ombud för personer med psykisk funktionsnedsättning
Intern identifierare: SN/2024:49
Förfarandets viktigaste kännetecken: Personligt ombud
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79624000 Förmedling av vårdpersonal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: SN/2024:49 Personligt Ombud för personer med psykisk funktionsnedsättning