2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rörservice och underhållsarbeten (VVS)
Beskrivning: Ramavtal för rörservicearbeten (akuta och planerade arbeten i beställarens fastigheter).
Intern identifierare: TI 2024-1082
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45232000 Anläggnings- och tillhörande arbeten för rörledningar och kablar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Fjärrvärmeprojekt Mariekällgatan