714541-2023 - ResultatSverige-Visby: Landskapsarkitektur
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänster inom landskapsanalyser och landskapstolkning 2023
Referensnummer: 511-2689-2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71420000 Landskapsarkitektur
II.1.4.
Kort beskrivning
Konsulttjänster inom tolkning av naturmiljöer och analys av samband i landskapet i Gotlands län.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71400000 Stadsplanering och landskapsvård, 71421000 Trädgårdsarkitektur, 71620000 Analystjänster, 79311300 Undersökningsanalys
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen