714595-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Genomförande av undersökningar – Kundundersökningar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kundundersökningar
Beskrivning: SÖRAB har behov av att upphandla kundundersökningar för att tillgodose behovet att kunna följa upp processnyckeltal samt erhålla kundinsikter. Anbud lämnas på hela omfattningen. Välkommen med ert anbud!
Intern identifierare: UH2025-23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79311200 Genomförande av undersökningar
Ytterligare klassificering (cpv): 79342310 Kundundersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kundundersökningar