714678-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Betongvaror – Betongelement typ "Legoklossar"
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBetongelement typ "Legoklossar"
BeskrivningUpphandlingen avser leverans av massiva betongelement som kan sammanfogas som Legoklossar. Betongelementen ska offereras inklusive transport till NSR:s anläggning i nordvästra Skåne.
Intern identifierare25/0384
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44114200 Betongvaror
Ytterligare klassificering (cpv): 45223822 Fabrikstillverkade betongelement
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000