2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hämtning och behandling av fraktionen bly- och startbatterier från återvinningscentraler och återbruk
Beskrivning: Uppdraget gäller ett funktionsansvar som avser hämtning, tillhandahållande av insamlingsbehållare, sortering, behandling och avsättning av fraktionen bly- och startbatterier från Beställarens återvinningscentraler.
Intern identifierare: 25SVOA1014
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering, 90514000 Återvinning av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Hämtning och behandling av fraktionen bly- och startbatterier från återvinningscentraler och återbruk