2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport och omhändertagande av deponi
Beskrivning: Transport och omhändertagande av deponi Nordanstigs kommun
Intern identifierare: 14969
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering, 90511100 Hämtning av deponisopor, 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Transport och omhändertagande av deponi