7150-2020 - ResultatSverige-Uppsala: Trycksaker och tillhörande produkter
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Personliga tidtabeller
Referensnummer: UPPH2018-0422
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser produktion och tryck av Personliga tidtabeller, för Trafik och samhälle, en del av Region Uppsala, benämns fortsättningsvis som UL, som är varumärket mot kund.
Anbudstidens utgång
Anbud ska vara angiven adress tillhanda senast 7.3.2019 23:59. Anbud som inkommer efter anbudstidens utgång får inte prövas.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen